Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/07/2024 10:28:40 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Zaproszenie
Dnia 9 czerwca 2011 r. (czwartek) o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci zapisanych od roku szkolnego 2011/2012 do oddziałów "zerowych" i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 6 w Ełku.

Serdecznie zapraszamy
Targi Edukacyjne
Dnia 28.04.2011 r. w Ełckim Centrum Kultury odbyły się po raz kolejny Targi Edukacyjne. W targach tych uczestniczyły wszystkie ełckie szkoły ponadgimnazjalne. Nasza szkoła przygotowała stoisko na którym zaprezentowała liczne sukcesy i osiągnięcia uczniów liceum ogólnokształcącego. Odwiedzający naszą wystawę mogli dowiedzieć się, że dysponujemy między innymi: wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, bogatą bazą środków dydaktycznych, programami komputerowymi dostosowanymi do potrzeb edukacyjnych szkoły, klasopracowniami, siłownią, odnowioną salą gimnastyczną, boiskiem szkolnym, biblioteką wyposażoną w pozycje książkowe dla rodziców, nauczycieli i uczniów, świetlicą szkolną oraz stołówką z pysznymi obiadami.

Koordynatorem przygotowań wystawy była wicedyrektor szkoły Dorota Karpińska. Nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie prezentacji szkoły to: Katarzyna Klimach, Grzegorz Orzeł, Jarosław Andrzejewski. W tworzeniu prezentacji czynny udział brali uczniowie: Anna Cekała-kl. IB, Katarzyna Dąbrowska-kl. IB, Marta Pomichter-kl. IB, Paulina Piskorz-kl. ID1, Justyna Siedlecka-kl. ID1i Patryk Niedźwiecki-kl. ID2. Prezentacja naszej szkoły cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów szkół gimnazjalnych oraz innych osób oglądających wystawy.Zdjęcia
Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej
Dnia 21.03.2011r. z okazji Dnia Wiosny odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny - Gimnazjum nr 2,3 i 4 oraz reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku.
Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. I miejsce w turnieju zajęła drużyna Gimnazjum nr 3, która wygrała wszystkie swoje mecze. Trener zwycięskiej drużyny pan Dariusz Maciorowski podkreśla, iż to dzięki dotacjom z Urzędu Miasta dziewczyny mogły ograć się w warmińsko – mazurskiej Lidze Piłki Siatkowej , co pozwoliło wygrać im turniej. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Liceum, która uległa zwycięzcom turnieju. Trzecie miejsce przypadło Gimnazjum nr 4, a czwarte Gimnazjum nr 2. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Emilia Perkowska z Gimnazjum nr 3. Najlepszą atakującą została Emilia Kucharczyk z „Samorządówki”. Turniej miał na celu promocję sportu i klasy sportowej funkcjonującej w Liceum oraz zachęcenie uczniów do kontynuowania nauki właśnie w naszej szkole, gdzie żeńska siatkówka jest bardzo popularna.


Galeria zdjęć
Orły z "Szóstki"
W marcu 2011 odbyły się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Ełku wzięło udział czterech uczniów w czterech konkursach przedmiotowych z j. polskiego, historii, przyrody i matematyki.

Laureatami konkursów zostali:

Piotr Jan Tyborski w konkursie matematycznym (otrzymał 100% przewidzianych punktów)
Artur Suchwałko w konkursie matematycznym

Opiekunem uczniów jest pani Anna Rutkowska

Pozostali uczestnicy otrzymali tytuły:

Piotr Jan Tyborski (j.polski) – finalista; opiekun pani Jolanta Rynkowska
Piotr Jan Tyborski (historia) – finalista; opiekun pan Jarosław Jelski
Kamil Wysota (przyroda) – finalista; opiekun pani Beata Florczyk
Piotr Jan Tyborski (przyroda) – finalista; opiekun pani Beata Florczyk
Jakub Sewastianow (matematyka) – uczestnik; opiekun pani Grażyna Buksińska (uczeń klasy 5)

Wszystkim uczestnikom i nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
II Mistrzostwa Ełku i Powiatu w Ergometrach Wioślarskich
Dnia 11 marca 2011r. reprezentacja liceum naszej szkoły zajęła III miejsce w II Mistrzostwach Ełku i Powiatu w Ergometrach Wioślarskich w klasyfikacji ogólnej szkół
i otrzymała puchar. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Ełku. Ponadto drużyna chłopców zajęła III miejsce, a każdy zawodnik otrzymał medal.

Skład drużyn:

dziewczęta – sztafeta 4x500m
Emilia Kucharczyk, Magdalena Pawluczyk, Iwona Siedlecka, Justyna Siedlecka

chłopcy- 4x500m
Krzysztof Strupińki, Łukasz Hińcza, Sebastian Wesołowski, Jakub Chodysz

Zawodnicy rezerwowi: Monika Kartaszow, Sebastian Mocarski, Daniel Jańczyk

Każdemu wyścigowi z udziałem naszych uczniów towarzyszyły ogromne emocje. Wzajemne wsparcie, współpraca w zespole i zaangażowanie zawodników przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Wszystkim gratulujemy sportowej postawy.


Katarzyna Cholewińska
SPRAWOZDANIE Z ORGANIZACJI I PRZEBIEGU SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO Życie i twórczość Jana Brzechwy
Dnia 01 marca 2011 o godz. 13.30 odbył się w bibliotece szkolnej konkurs dla klas 1 – 3
Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów, kształtowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem i zapamiętywania faktów. Konkurs wymagał przekrojowej znajomości utworów Jana Brzechwy.
Obejmował trzy zadania ułożonych według stopnia trudności: twórczość, biografia, uzupełnianie zdań.
W konkursie wzięło udział 13 osób z klasy IIa, IIb, IIIa.
Czas trwania konkursu: 60 min.

Laureatami konkursu klas II zostali: I miejsce uczeń klasy 2b Oliwia Oleksińska
II miejsce uczeń klasy 2a Tymoteusz Zyzman
III miejsce uczeń klasy 2a Karolina Pawłowska i Dominika Żytyniec

Laureatami konkursu klasy IIIa zostali:
I miejsce Patryk Moldenhower
II miejsce Radosław Zacharzewski
III miejsce Maja Kulbacki

Każdy uczestnik otrzymał dyplom i drobny upominek, a laureaci konkursu interesujące książki.
Hanna Tyszko
Wypoczynek zimowy w szkole
W dniach od 24 do 28 stycznia 2011 r. w naszej szkole odbyło się zimowisko, w którym uczestniczyli uczniowie.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy opiekowali się dziećmi w czasie ferii zimowych oraz Urzędowi Miasta za dofinansowanie wypoczynku uczniów. Pozwoliło ono na zorganizowanie wielu atrakcji- kino, basen, teatrzyk, konkursy, zabawa karnawałowa itp.

Szczegóły wypoczynku
Konkurs ortograficzny w klasach 2-3 SP
W trosce o podniesienie poziomu poprawności ortograficznej uczniów oraz w celu ich zainteresowań polską pisownią zorganizowano w naszej szkole konkurs ortograficzny pod nazwą "Zimowe potyczki z ortografią". Do konkursu przystąpili najlepsi uczniowie klas 2-3 wyłonieni podczas klasowych eliminacji.
A oto nagrodzeni:
W kategorii klas 3-ich:
1. Radosław Zacharzewski, klasa 3a
2. Jakub Lutyński, klasa 3b; Kacper Kulesza, klasa 3b
3. Maja Kulbacki, klasa 3a

Wyróżnienia: Aleksandra Prostko, klasa 3a; Sandra Nasiadko, klasa 3b

W kategorii klas 2-ich:
1. Natalia Safiejko, klasa 2b
2. Weronika Rybacka, klasa 2a
3. Kinga Kirycka, klasa 2b
Paulina Cholewińska, klasa 2b

Wyróżnienia: Gabriela Przybysz, klasa 2a; Aleksandra Michniewicz, klasa 2a

Zdjęcia z konkursu
Konkurs na Najładniejszą Kartkę Walentynkową
W dniach 07.02 - 13.02.2011 odbył się w naszej szkole konkurs na Najładniejszą Kartkę Walentynkową. Wzięły w nim udział klasy 4-6 szkoły podstawowej. Był to pierwszy etap konkursu. Walentynki 10-ciu finalistów zostały wysłane do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku, która w styczniu 2010 ogłosiła konkurs na Najładniejszą Kartkę Walentynkową .
Uczniowie naszej szkoły zajęli II i III miejsce. Szczególnie utalentowanymi wykonawcami Walentynek okazali się: Kacper Wysocki z klasy 5b, który zajął II miejsce oraz Justyna Waszkiewicz z klasy 5a, która zajęła III miejsce.

Konkurs w SP 6 zorganizowały p. Marlena Skutnik oraz p. Iwona Jastrzębska.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i wykazanie się ogromną pomysłowością. Kacprowi i Justynie gratulujemy zajęcia wysokich miejsc "na podium".
Walentynkowy mecz piłki siatkowej
Dnia 14 lutego 2011r. z okazji Walentynek odbył się mecz piłki siatkowej pomiędzy nauczycielami a uczniami naszej szkoły. Po zaciętym spotkaniu, ostatecznie pokonani z parkietu musieli zejść uczniowie. Mecz był rozgrywany do dwóch wygranych setów (2-1).
Reprezentacja nauczycieli wystąpiła w następującym składzie - p. Jerzy Sowulewski, p. Arkadiusz Bobrowski, p. Jarek Andrzejewski, p.Grzegorz Orzeł, p. Zygmunt Sikorski, p. Wojciech Tyborski oraz p. Jarek Jelski.
Uczniowie zagrali następująco - Łukasz Cebeliński, Łukasz Falaciński, Patryk Niedźwiecki, Maciej Skrzyński, Konrad Dzbyński, Przemysław Kacprzyk, Jakub Kowalczuk, Meciej Pruszkowski, Daniel Jańczyk, Dawid Cybul.
Kolejny mecz tym razem w koszykówkę planujemy rozegrać w Dzień Wiosny.
zdjęcia
Informacje dla rodziców dzieci, które rozpoczną naukę w szkole podstawowej
strona 1 (pdf)
strona 2 (pdf)
Strona 173 z 176 << < 170 171 172 173 174 175 176 >
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3165445 Unikalnych wizyt