Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/02/2024 23:50:15 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wizyta młodzieży z Grodna
KronikaW piątek - 28 lutego 2014 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku będą gościć uczniowie ze Szkoły Średniej nr 3 z Grodna. Młodzież w wieku 12-18 lat spotka się z przedstawicielami społeczności naszej szkoły. Goście z Białorusi zwiedzą budynek szkoły, obejrzą występy taneczno-artystyczne naszych uczniów oraz wezmą udział w różnych zabawach integracyjnych, mających na celu zbudować więzi koleżeństwa wśród uczestników spotkania. Zwieńczeniem wizyty będzie słodki poczęstunek oraz wymiana wrażeń dotycząca udziału w przygotowanych atrakcjach.

Natomiast w sobotę – 1 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Nasierowskiej w Ełku o godz. 11 rozpocznie się sesja popularnonaukowa pamięci Janusz Benedykta Borowego pt. „Szlakiem miast kresowych do dawnej Rzeczpospolitej – Grodno”. Wystąpią w niej uczennice klasy IIB1 – Monika Januszewska i Natalia Krukowska, które wygłoszą referat na temat wybitnych postaci Grodzieńszczyzny. Ich przemówienie będzie wzbogacone prezentacją multimedialną ukazującą fotografie osób i najważniejszych miejsc związanych z przedstawianymi postaciami.

Goście z Grodna przyjechali z okazji XXV Jarmarku Kaziuka. W sobotę na scenie Ełckiego Centrum Kultury wystąpią zespoły wokalne, taneczne i instrumentalne reprezentujące Szkołę Średnią nr 3 w Grodnie.

Organizatorzy: P. Borzeński, J. Gaworska, K. Klimach, M. Kosieradzka, E. Ostrowska, M. Skutnik, D. Zabłocka
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3068787 Unikalnych wizyt