Zespół Szkół Sportowych w Ełku

Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja

Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook19/04/2024 12:30:22

Turniej Siatkarski Orbita Cup 2013
Sukcesy23 listopada ponad sto zawodniczek wzięło udział w Turnieju Siatkarskim Orbita Cup 2013 zorganizowanym przez Ełckie Towarzystwo Siatkówki Orbita przy współudziale Fundacji im. Huberta Wagnera i UKS Salos Ełk.
Jednocześnie na trzech boiskach toczyła się rywalizacja w kategorii „Dwójki” dziewczęta z klas IV i młodsze, a w kategorii „Trójki” zmierzyły się drużyny dziewcząt z klas V i młodsze. Trzecie boisko zajmowały zespoły 6-osobowe dziewcząt ze szkół gimnazjalnych. Głównym celem tego wydarzenia była integracja młodzieży szkolnej, której pasją jest siatkówka.
W kategorii „Dwójki” dziewcząt drugie i trzecie miejsce wywalczyły zawodniczki z naszej szkoły.
Na drugim miejscu podium stanęły: Gabrysia Lutyńska, Karolina Niecikowska i Martyna Jaśkiewicz, natomiast trzecie miejsce zajęły Kasia Łoboda i Julka Kamińska.

Trenerem dziewcząt jest Dariusz Maciorowski.

Bardzo gratulujemy pierwszych sukcesów i życzymy następnych.