Turniej Siatkarski Orbita Cup 2013
Dodane przez kjoanna dnia 11/12/2013 21:49:31
23 listopada ponad sto zawodniczek wzięło udział w Turnieju Siatkarskim Orbita Cup 2013 zorganizowanym przez Ełckie Towarzystwo Siatkówki Orbita przy współudziale Fundacji im. Huberta Wagnera i UKS Salos Ełk.
Jednocześnie na trzech boiskach toczyła się rywalizacja w kategorii „Dwójki” dziewczęta z klas IV i młodsze, a w kategorii „Trójki” zmierzyły się drużyny dziewcząt z klas V i młodsze. Trzecie boisko zajmowały zespoły 6-osobowe dziewcząt ze szkół gimnazjalnych. Głównym celem tego wydarzenia była integracja młodzieży szkolnej, której pasją jest siatkówka.
W kategorii „Dwójki” dziewcząt drugie i trzecie miejsce wywalczyły zawodniczki z naszej szkoły.
Na drugim miejscu podium stanęły: Gabrysia Lutyńska, Karolina Niecikowska i Martyna Jaśkiewicz, natomiast trzecie miejsce zajęły Kasia Łoboda i Julka Kamińska.

Trenerem dziewcząt jest Dariusz Maciorowski.

Bardzo gratulujemy pierwszych sukcesów i życzymy następnych.