Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/02/2024 23:40:57 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wizyta studyjna w mieście Alytus
Kronika16-17 maja w Alytusie odbyła się wizyta studyjna poświęcona zagadnieniom związanym z ochroną środowiska, w której udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Panemune w Alytusie (Litwa)

Wizyta studyjna zorganizowana była w ramach projektu „Zwiększenie wydajności energetycznej budynków edukacyjnych”, którego zasadniczym elementem jest termomodernizacja budynków obu szkół. Projekt realizowany jest z Programu Współpracy Transgranicznej Litwa – Polska 2007-2013.

Uczestnicy wizyty mieli okazję wziąć udział we wspólnych zajęciach, a także zwiedzić w Alytusie m.in. przedsiębiorstwo wodociągowe, przedsiębiorstwo ciepłownicze, miejscową szkołę plastyki i sztuk pięknych, jak również ogród bonsai. Uczniowie szkoły w Alytusie przyjadą do Ełku z rewizytą we wrześniu tego roku, również w ramach realizacji wspomnianego projektu.

Oprócz uczniów i ich opiekunów z Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku w wizycie uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta w Ełku oraz Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

Projekt „Zwiększenie wydajności energetycznej budynków edukacyjnych” jest wdrażany w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Programu Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”, który ma na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju obszaru przygranicznego Litwy i Polski, poprzez podniesienie ekonomicznej, społecznej i terytorialnej spójności. Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3068777 Unikalnych wizyt