Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/09/2023 07:46:53 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
“Ślubuję Tobie Szkoło!”- Zdany egzamin Pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W środę 21 października 2015 r. w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego małego ucznia.
Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe, w biretach na głowach niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Do sali gimnastycznej weszli krokiem poloneza. Następnie zaprezentowali ciekawy program artystyczny i złożyli uroczyste ślubowanie.
Pani Dyrektor Ewa Litman i pan Prezydent Tomasz Andrukiewicz dotykając ołówkiem ramion dzieci z dumą przyjmowali je do grona uczniów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6.
Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz prezenty od zaproszonych gości. Uroczystość zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami na tle przepięknej dekoracji.Ten dzień był radosny, wzniosły i na długo pozostanie w pamięci.
Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do ważnej,szkolnej uroczystości.
Wychowawcy klas pierwszych:Grażyna Syrwid-Paszkowska, Katarzyna Pietruszewska, Anna Kuczyńska.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3002047 Unikalnych wizyt