“Ślubuję Tobie Szkoło!”- Zdany egzamin Pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6
Dodane przez szymek dnia 26/10/2015 22:38:15


Kliknij, aby zobaczyć galerię

W środę 21 października 2015 r. w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego małego ucznia.
Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe, w biretach na głowach niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Do sali gimnastycznej weszli krokiem poloneza. Następnie zaprezentowali ciekawy program artystyczny i złożyli uroczyste ślubowanie.
Pani Dyrektor Ewa Litman i pan Prezydent Tomasz Andrukiewicz dotykając ołówkiem ramion dzieci z dumą przyjmowali je do grona uczniów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6.
Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz prezenty od zaproszonych gości. Uroczystość zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami na tle przepięknej dekoracji.Ten dzień był radosny, wzniosły i na długo pozostanie w pamięci.
Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do ważnej,szkolnej uroczystości.
Wychowawcy klas pierwszych:Grażyna Syrwid-Paszkowska, Katarzyna Pietruszewska, Anna Kuczyńska.
Rozszerzona zawartość newsa