Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/06/2024 04:41:07 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Warsztaty malowania bombek
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 9- 12 grudnia w Gimnazjum nr 1 oraz w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku odbywały się warsztaty malowania bombek świątecznych. Uczestniczyli w nich uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącego oraz nauczyciele.
Uczestnicy warsztatów, realizując swoje pomysły, ozdobili wiele bombek. Na szklanych egzemplarzach powstały kompozycje malarskie bogato okraszone brokatem, a styropianowe kule ozdobione zostały cekinami, a także kaszą i ryżem pokrytych metalicznymi lakierami.
Uczniowie pracowali z wielkim zaangażowaniem, starając się wykonać niepowtarzalne prace. Powstały barwne kompozycje tworzone z potrzeby serca. Warto docenić zaangażowanie uczniów i nauczycieli mające na celu pomoc najbardziej potrzebujących dzieciom.
Bombki będą sprzedawane w dniach 16-19 grudnia w Gimnazjum nr 1 oraz w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych ełckiej fundacji „Otulony w nadzieję”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do wsparcia tej szlachetnej akcji charytatywnej i zakup ozdób świątecznych.
Organizator: Ewelina Koniecko i Ewa Gorlewska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3140472 Unikalnych wizyt