Warsztaty malowania bombek
Dodane przez szymek dnia 17/12/2014 13:33:49


Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 9- 12 grudnia w Gimnazjum nr 1 oraz w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku odbywały się warsztaty malowania bombek świątecznych. Uczestniczyli w nich uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącego oraz nauczyciele.
Uczestnicy warsztatów, realizując swoje pomysły, ozdobili wiele bombek. Na szklanych egzemplarzach powstały kompozycje malarskie bogato okraszone brokatem, a styropianowe kule ozdobione zostały cekinami, a także kaszą i ryżem pokrytych metalicznymi lakierami.
Uczniowie pracowali z wielkim zaangażowaniem, starając się wykonać niepowtarzalne prace. Powstały barwne kompozycje tworzone z potrzeby serca. Warto docenić zaangażowanie uczniów i nauczycieli mające na celu pomoc najbardziej potrzebujących dzieciom.
Bombki będą sprzedawane w dniach 16-19 grudnia w Gimnazjum nr 1 oraz w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych ełckiej fundacji „Otulony w nadzieję”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do wsparcia tej szlachetnej akcji charytatywnej i zakup ozdób świątecznych.
Organizator: Ewelina Koniecko i Ewa Gorlewska
Rozszerzona zawartość newsa