Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook30/11/2022 18:48:24 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Podsumowanie semestru
KronikaKliknij, aby zobaczyć zdjęcia

W ostatnim dniu przed feriami w sali gimnastycznej Pani dyrektor Ewa Litman zebrała uczniów szkoły podstawowej oraz nauczycieli i trenerów. Celem spotkania było zaprezentowanie całej społeczności szkolnej sukcesów sportowych, artystycznych i edukacyjnych.
Młodzi piłkarze i siatkarze mogli opowiedzieć o turniejach, w których uczestniczyli, zaprezentować zdobyte puchary i dyplomy. Oczywiście udział nie we wszystkich rozgrywkach, kończył sie sukcesem, ale z porażek i przegranych meczy też płynie nauka.
Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, którzy brali udział w Szkolnych Eliminacjach do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Szczególnie gratulowała tym, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.
Ustną pochwałę, otrzymało 33 uczniów klas IV-VI ze średnią ocen powyżej 4,75. Najwyższą średnią w szkole podstawowej 5,40 osiągnęła Karolina Nicikowska z klasy IVa. W I semestrze IVa uzyskała najlepsze wyniki w nauce, średnia ocen klasy ze wszystkich przedmiotów to 4,50.
Wyniki uczniów uzyskane w pierwszym okresie nauki świadczą o ogromnych możliwościach i rozbudzają apetyt na kolejne sukcesy. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom gratulujemy i z nadziejami czekamy na drugą część roku szkolnego.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2892939 Unikalnych wizyt