Podsumowanie semestru
Dodane przez kjoanna dnia 06/02/2014 18:46:50
Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

W ostatnim dniu przed feriami w sali gimnastycznej Pani dyrektor Ewa Litman zebrała uczniów szkoły podstawowej oraz nauczycieli i trenerów. Celem spotkania było zaprezentowanie całej społeczności szkolnej sukcesów sportowych, artystycznych i edukacyjnych.
Młodzi piłkarze i siatkarze mogli opowiedzieć o turniejach, w których uczestniczyli, zaprezentować zdobyte puchary i dyplomy. Oczywiście udział nie we wszystkich rozgrywkach, kończył sie sukcesem, ale z porażek i przegranych meczy też płynie nauka.
Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, którzy brali udział w Szkolnych Eliminacjach do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Szczególnie gratulowała tym, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.
Ustną pochwałę, otrzymało 33 uczniów klas IV-VI ze średnią ocen powyżej 4,75. Najwyższą średnią w szkole podstawowej 5,40 osiągnęła Karolina Nicikowska z klasy IVa. W I semestrze IVa uzyskała najlepsze wyniki w nauce, średnia ocen klasy ze wszystkich przedmiotów to 4,50.
Wyniki uczniów uzyskane w pierwszym okresie nauki świadczą o ogromnych możliwościach i rozbudzają apetyt na kolejne sukcesy. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom gratulujemy i z nadziejami czekamy na drugą część roku szkolnego.
Rozszerzona zawartość newsa