Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 19:17:32 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
„Daj siebie innym - umiem pomagać potrzebującym"
KronikaKliknij, aby zobaczyć zdjęcia

26 listopada 2013r w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów uczniom liceum, którzy uczestniczyli w szkoleniu z pierwszej pomocy organizowanym przez Fundację Ratujmy Życie w ramach projektu „Daj siebie innym - umiem pomagać potrzebującym".
Uroczystość z udziałem Pana Michała Okuniewskiego – Prezesa Fundacji Ratujmy Życie, Dyrektora Oddziału Fundacji w Olecku Tomasza Dziokana ,Pani Ewy Litman – Dyrektora ZSzS , Pani Joanny Kupidłowskiej i Pani Doroty Karpińskiej - zastępców Dyrektora ZszS, Pana Roberta Miszkiela – przedstawiciel Radia 5, Partnera Medialnego projektu, nauczycieli i uczniów przebiegała w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze.
Uczniowie z dumą i zadowoleniem odbierali certyfikaty z rąk Pana Michała Okuniewskiego i Pana Roberta Miszkiela. Pani Dyrektor Ewa Litman pogratulowała uczniom i wyraziła przekonanie, że dzięki takim projektom nie tylko w szkole, lecz także w środowiskach, w których na co dzień żyjemy, będzie znacznie bezpieczniej.
Wszyscy zebrani tego dnia w sali gimnastycznej mogli zobaczyć jak ważne jest otwarcie własnych serc dla innych ludzi. Dzieci z klasy 2a ubierając się w czerwone koszulki pokazały, że jako klasa są jednym wielkim, tętniącym życiem sercem. Natalia Albo, uczennica klasy VIb, wspaniale wykonując utwór Edyty Gepert „Kocham Cię Życie” przypomniała nam , że życie jest najpiękniejszym i najcenniejszym darem.

Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu uroczystości: Pani Annie Kuczyńskiej, Pani Teresie Mierzwińskiej i klasie IIa, Pani Teresie Gorajewskiej, Pani Ewelinie Koniecko.

Gratulujemy młodzieży wspaniałej postawy i zaangażowania. Pamiętajcie, że każdy ma w sobie coś, co może podarować drugiej osobie.

Katarzyna Cholewińska
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932060 Unikalnych wizyt