Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/11/2022 10:17:34 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Spotkanie z posłem na Sejm panem Pawłem Papke
KronikaW sobotę 13 kwietnia o godzinie 14.00 w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku odbyło się uroczyste spotkanie z posłem na Sejm panem Pawłem Papke, który w reprezentacji Polski w piłce siatkowej rozegrał 149 oficjalnych meczy (w latach 1996–2003), w tym 59 w Lidze Światowej (w latach 1998–2002). Obecni na uroczystości młodzi adepci sportu z całego miasta mieli szansę, by w swoich umysłach i sercach odkryć piękno sportu , piękno siatkówki i dowiedzieć się, jak sport może kształtować i wpływać na życiowe wybory.
Pan Paweł Papke bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiadał na pytania uczestników spotkania, złożył podpisy na koszulce i piłce oraz rozdał autografy. Słowa gościa: „Być siatkarzem to dla mnie coś, co kocham. To wspaniałe uczucie: rozegranie dobrego pojedynku, gra o zwycięstwo, emocje, mnóstwo publiczności, która się tym pasjonuje.” na pewno wielu osobom na zawsze zapadną w pamięci.
Na spotkaniu obecny był również pan Janusz Porycki - sportowiec, działacz i dziennikarz sportowy, nazywany „chodzącą encyklopedią sportu na Warmii i Mazurach”. Wydał już 5 tom Panoramy Sportu Warmii, Mazur i Powiśla, którego egzemplarz wraz z dedykacją otrzymała szkoła.
Uroczystość zakończyły mecze siatkówki rozegrane między uczniami Liceum Ogólnokształcącego a przedstawicielami Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4.
Bardzo cieszymy się, że mieliśmy możliwość zetknięcia się z wybitną postacią polskiego sportu i mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2891464 Unikalnych wizyt