Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/02/2024 05:41:20 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2021
Kronika

W roku szkolnym 2020/2021 w miesiącu lutym w Zespole Szkół Sportowych podjęliśmy szereg działań w ramach uczestnictwa w DBI POD HASŁEM „DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU: DZIAŁAJMY RAZEM!”. Głównym celem DBI i Naszym było inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.

W klasach IV - VIII na zajęciach z informatyki realizowano tematykę DBI: uczniowie wykonywali interesujące zadania – tworzyli prezentacje multimedialne oraz plakaty związane z bezpiecznym korzystaniem z Internetu. Przy tworzeniu plakatów pracowali w programach graficznych: Paint, Gimp oraz Canva. Powstało wiele pięknych prac, które zostały wyeksponowane na stronie naszej szkoły. Prace wykonane przez uczniów wzięły również udział w konkursie informatycznym „Bezpieczni w Sieci” - organizator MODN w Ełku.

Podejmowane przez nas działania pozwoliły osiągnąć zamierzone cele, tj. uświadomiły uczniom zagrożenia czyhające na nich w Internecie oraz przybliżyły kwestie dotyczące bezpiecznego korzystania z internetowych zasobów. Zajęcia łączące naukę z zabawą i twórczością artystyczną wciągają uczniów i doskonale spełniają swoją rolę edukacyjną.

Marta Małkowska

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3068421 Unikalnych wizyt