Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/04/2024 01:22:35 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
'Merry Us @ Christmas Fuss' - świąteczne pierniczki i kartki z życzeniami
KronikaKliknij, aby zobaczyć galerię

Uczestnicy projektu 'Merry Us @ Christmas Fuss' wczuwają się coraz bardziej w świąteczną aurę. Listopad zakończyliśmy weekend'owym spotkaniem pachnącym świątecznymi pierniczkami i rozświetlonym brokatem posypywanym na świąteczne kartki wykonane przez Uczniów.

Kolejne aktywności, które przewidzieliśmy w projekcie 'Merry Us @ Christmas Fuss' to właśnie zdobienie świątecznych pierniczków oraz tworzenie świątecznych kartek z życzeniami. Po pierniczkach zostały kolorowe zdjęcia i wspomnienia, gdyż zostały szybko skonsumowane, natomiast kartki będziemy wysyłać do szkół współpracujących z nami w ramach projektu eTwinning. Nasze angielsko-polskie życzenia polecą m.in. do szkół w Hiszpanii, Portugalii, Turcji ... :)

Pracowity dzień zakończyliśmy ułożeniem kolejnej zwrotki do świątecznej piosenki 'Let it Snow' i wesołym wspólnym śpiewaniem. Wkrótce zaprezentujemy efekty pracy nad nowym tekstem do tego popularnego na całym świecie utworu.
,P.Współpracujące z nami szkoły również przygotowują świąteczne kartki, które niedługo przyniesie nam listonosz :) Chętnie prezentują też tradycje świąteczne ze swoich krajów na eTwinningowym 'TwinSpace'.

Po więcej szczegółów na temat projektu zapraszamy na 'TwinSpace' (w wyszukiwarce wpisujemy 'Merry Us @ Christmas Fuss' oraz na nasz facebook'owy profil:
https://www.facebook.com/groups/2537871846296825/

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3095854 Unikalnych wizyt