'Merry Us @ Christmas Fuss' - świąteczne pierniczki i kartki z życzeniami
Dodane przez szymek dnia 08/12/2019 12:58:50
Kliknij, aby zobaczyć galerię

Uczestnicy projektu 'Merry Us @ Christmas Fuss' wczuwają się coraz bardziej w świąteczną aurę. Listopad zakończyliśmy weekend'owym spotkaniem pachnącym świątecznymi pierniczkami i rozświetlonym brokatem posypywanym na świąteczne kartki wykonane przez Uczniów.

Kolejne aktywności, które przewidzieliśmy w projekcie 'Merry Us @ Christmas Fuss' to właśnie zdobienie świątecznych pierniczków oraz tworzenie świątecznych kartek z życzeniami. Po pierniczkach zostały kolorowe zdjęcia i wspomnienia, gdyż zostały szybko skonsumowane, natomiast kartki będziemy wysyłać do szkół współpracujących z nami w ramach projektu eTwinning. Nasze angielsko-polskie życzenia polecą m.in. do szkół w Hiszpanii, Portugalii, Turcji ... :)

Pracowity dzień zakończyliśmy ułożeniem kolejnej zwrotki do świątecznej piosenki 'Let it Snow' i wesołym wspólnym śpiewaniem. Wkrótce zaprezentujemy efekty pracy nad nowym tekstem do tego popularnego na całym świecie utworu.
,P.Współpracujące z nami szkoły również przygotowują świąteczne kartki, które niedługo przyniesie nam listonosz :) Chętnie prezentują też tradycje świąteczne ze swoich krajów na eTwinningowym 'TwinSpace'.

Po więcej szczegółów na temat projektu zapraszamy na 'TwinSpace' (w wyszukiwarce wpisujemy 'Merry Us @ Christmas Fuss' oraz na nasz facebook'owy profil:
https://www.facebook.com/groups/2537871846296825/


Rozszerzona zawartość newsa