Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/11/2022 10:39:51 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Tak, pomagam!!
Kronika

Jak co roku Caritas organizował zbiórkę żywności w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce. Zbiórka żywności przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się 9 i 10 grudnia 2016 r.
Przedmiotem zbiórki były artykuły codziennej potrzeby takie jak: mleko, mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, herbata, słodycze oraz konserwy mięsne i rybne, a także środki czystości i higieniczne. Paczki żywnościowe z artykułami spożywczymi trafiają w pierwszej kolejności do rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej, do osób starszych samotnych oraz rodzin, które dotknięte zostały trudną sytuacją losową.
W tym roku do akcji włączyli się uczniowie z klasy 1S Gimnazjum Sportowego. Jako wolontariusze zbierali żywność w Biedronce na ul. Mickiewicz oraz ul. Kilińskiego. 18 uczniów z klasy 1S od godz. 8.00 do 18.00 rozdawało ulotki i zachęcało do wzięcia udziału w akcji (Borkowska Julia, Smoleński Bartłomiej, Bugieda Kamil, Chorążyczewska Julia, Cwalina Jakub Antoni, Dawidowska Anna, Gosztkowski Michał, Gulan Anna, Kadłubowska Natalia, Kalicki Aleksander, Kalinowski Kamil, Kamińska Julia, Lutyńska Gabriela, Łoboda Katarzyna, Moldenhower Dominik, Niecikowska Karolina, Siedlecki Daniel, Smoleńska Wiktoria). Cieszymy się, że nasi uczniowie mogą zgodnie z hasłem akcji powiedzieć: „TAK, POMAGAM”.

Katarzyna Bienasz
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2891918 Unikalnych wizyt