Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/03/2023 22:47:50 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wieczór poezji patriotycznej
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W ramach „Wieczorków recytatorskich” 16 listopada 2016r. w Szkole Podstawowej Sportowej odbył się wieczorek poezji patriotycznej. Uczniowie klas 0 - III mieli okazję zaprezentować swoje artystyczne umiejętności. Na spotkanie przybyli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, którzy podziwiali oraz nagradzali występy uczniów gorącymi oklaskami. Zaprezentowane zostały piękne wiersze i pieśni mówiące o doli żołnierskiej, miłości do Ojczyzny i radości z odzyskanej wolności. Pomimo ogromnej tremy uczniowie poradzili sobie świetnie. Był to miły, uroczysty, patriotyczny wieczór, który dostarczył wielu wzruszeń i refleksji nad skomplikowaną przeszłością naszego narodu. Dzięki takim wydarzeniom uczniowie mają możliwość rozwinięcia swoich umiejętności recytatorskich i muzycznych. Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom za zaangażowanie i udział.
W imieniu wszystkich nauczycieli i uczniów kl.O-III SPS serdecznie zapraszamy na następny wieczorek recytatorski w grudniu. Tym razem świąteczny.

Organizatorzy: Grażyna Sacharzewska, Grażyna Syrwid-Paszkowska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932942 Unikalnych wizyt