Zespół Szkół Sportowych w Ełku

Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja

Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/04/2024 00:36:09

RONA 2004 w Łomży!!!
wydarzenia sportoweKolejne cenne doświadczenie z mocnym zespołem z Podlasia zebrali podopieczni Michała Rutkowskiego. W czwartkowy wieczór (mecz został rozegrany o 19:30 i trwał do 21:00) zawodnicy ełckiej Rony i uczniowie klasy VI B Szkoły Sportowej Podstawowej nr 6 w Ełku udali się na mecz kontrolny do Łomży. Spotkanie trwało 80 minut w trzech tercjach kolejno 2x30 i raz 20 minut w których bramki strzelali tylko goście - wynik 3-0 dla Roniarzy.