Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 19:22:30 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Magiczne chwile z Disney On Ice
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Czwartek 10 listopada 2016 r. na długo pozostanie w pamięci wielu naszym uczniom jako jeden z tych niezwykłych dni w szkole. Tego dnia uczniowie klas II- V wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było show „Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie”. Przed występem dzieci odwiedziły MacDonalda, gdzie posiłkowały się Happy Mealem z zabawką niespodzianką. Następnie udały się na Torwar, aby uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu. Wyjątkowe przedstawienie poprowadziła Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzyła paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawiły się na jednej tafli lodu. Dzieci odwiedziły zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu. Wszyscy ucieszyli się również obecnością ulubieńca publiczności- bezpretensjonalnego bałwanka Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.
Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar, Gdzie jest Nemo? Toy Story , animacji Disneya Król Lew, Piękna i Bestia, Alladyn oczarowały dzieci, które oglądały to widowisko z zapartym tchem. Dzieci żywo i spontanicznie reagowały na występy artystów – oklaskami, śmiechem, skandowaniem.
Wspaniałe, barwne, zapierające dech kostiumy, oświetlenie, bogata warstwa scenograficzna, efekty pirotechniczne, muzyka, a przede wszystkim wdzięk tańca na lodzie, połączony z trudnymi elementami jazdy figurowej dostarczyły wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń i doznań estetycznych. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice pozwoliły przeżyć dzieciom niesamowitą przygodę, na długo pozostawiając cudowne wspomnienia. Przez 2 godziny zostaliśmy przeniesieni w świat bajek. Trudno było nie zasłuchać się w muzyce, nie zapatrzeć na postacie, których nie sposób nie kochać.
To było fantastyczne przeżycie. Po prostu przepiękne, spektakularne show!
„Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie” na długo zapadnie dzieciom w pamięć.

Beata Staniszewska, K. Pietruszewska, M. Zdankowska, D. Karpińska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932066 Unikalnych wizyt