Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/05/2024 21:23:03 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Każda twórczość jest godna podziwu
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 19 października 2016r. uczniowie klasy 3 „b” i 3”a” wzięli udział w warsztatach twórczego myślenia pt. „Moje plany na przyszłość” w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Karier zorganizowanego przez PCPP-P w Ełku. Zajęcia poprowadziły pedagodzy: p. Katarzyna Jachowicz i p. Beata Staniszewska. Celem zajęć było wydobycie i uaktywnienie potencjalnych zdolności dzieci do twórczych działań; wspomaganie rozwoju funkcji poznawczych takich jak: spostrzeganie wzrokowe, koncentracja uwagi, myślenie słowno-pamięciowe, abstrahowanie; pobudzanie zdolności i możliwości twórczych; uświadamianie uczestnikom ich potencjału twórczego; zyskanie swobody twórczej; zachęcenie do poszukiwania oryginalnych rozwiązań w życiu codziennym.
Uczniowie uczyli się generowania oryginalnych pomysłów, niestereotypowego podchodzenia do problemów, wykorzystywania wyobraźni i fantazji w pracy umysłowej, szukania nowych, różnorodnych rozwiązań. Zróżnicowane ćwiczenia oderwały uczniów od szkolnej codzienności, wprowadziły elementy humoru i relaksu, co niewątpliwie wpłynęło na atrakcyjność zajęć.

Beata Staniszewska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3114657 Unikalnych wizyt