Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/03/2023 22:49:12 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Sportowa noc w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Z 13 na 14 października 2016 r. po raz kolejny odbyła się „Noc w szkole”, w której uczestniczyli uczniowie klasy 2a, 3a, 3c SPS nr 6 w Ełku. Celem sportowej nocy było ukazanie różnych sposobów zagospodarowania wolnego czasu, integracja społeczności uczniowskiej podczas sportowych zmagań oraz przypomnienie zasad udzielania pomocy poszkodowanym. Przeprowadzono warsztaty udzielania pierwszej pomocy przez specjalnie przeszkolonych instruktorów, którzy wraz z dziećmi ćwiczyli, bawili się, objaśniali. Pierwsza pomoc to ciekawe zajęcia, które pomagają oswoić się z tym tematem, wykształcają poczucie obowiązku niesienia bezinteresownej pomocy innym. Zorganizowana „Noc w szkole” pozwoliła wykształcić w uczniach umiejętność uważnego słuchania, możliwość współpracy w grupie i umacniania koleżeńskich więzi oraz przełamywania różnorodnych barier. Spędzenie nocy poza domem to dla dzieci możliwość poznania innych form spędzania wolnego czasu i bycia współorganizatorami naprawdę dobrej zabawy. Zaplanowane cele zrealizowano, uczniowie integrowali się przy wspólnych zabawach i konkurencjach sportowych.
Dziękujemy rodzicom za odpowiednie wyposażenie dziecka w niezbędne rzeczy i produkty. Serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę w organizacji nocy w szkole oraz instruktorom ze Związku Strzeleckiego „Strzelec”: p. Cezaremu Kasprzakowi, p. Michałowi Malesiak za mile spędzony czas.

Organizatorzy: G. Syrwid-Paszkowska, G. Sacharzewska, H. Borowa, P. Rynkowska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932944 Unikalnych wizyt