Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/03/2023 23:04:13 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Dzień integracji klas pierwszych w Gimnazjum Sportowym w Ełku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 23 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum sportowego wzięli udział w zajęciach integracyjnych na terenie malowniczo położonego „Dworu Leśnego”. Celem tych zajęć było wzajemne i lepsze poznanie uczniów oraz możliwość zaprezentowania się na forum nowej klasy. Zostały one przygotowane w formie gier i zabaw przy muzyce. Dużo emocji wzbudziła gra terenowa „Podchody”. W trakcie jej trwania pierwszoklasiści wykazali się dużą sprawnością i spostrzegawczością, aby sprostać wymaganiom przygotowanym przez starszych kolegów i starsze koleżanki. Atrakcją „Dnia Integracji” było ognisko z pysznymi kiełbaskami. Słoneczna pogoda i poczucie humoru wszystkich uczestników to również atuty wspólnej integracji.
Wszystkim uczniom klas I naszego gimnazjum życzymy samych sukcesów w nauce, cierpliwości w pokonywaniu trudności podczas zmagań sportowych i aby każdy dzień pobytu w szkole był dla Was radosny i szczęśliwy.
Szczególne podziękowania przy organizacji „Dnia Integracji” należą się wychowawczyniom klas I – Pani Edycie Ostrowskiej i Pani Marzenie Tyborskiej, klas II – Pani Katarzynie Cholewińskiej i Pani Ewie Gorlewskiej oraz Przewodniczącemu Rady Rodziców – Panu Łukaszowi Budzińskiemu. Dziękujemy również Pani Teresie Gorajewskiej, Panu Zygmuntowi Sikorskiemu i Panu Jarosławowi Andrzejewskiemu za wsparcie i zaangażowanie we wspólną integrację.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Katarzyna Klimach
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932969 Unikalnych wizyt