Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook19/07/2024 17:40:32 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
II TURNIEJ SPORTOWY „MALI MISTRZOWIE NA START” KLAS I i II SP o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA EŁKU
wydarzenia sportowe

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach14 i15 czerwca 2016 r. na boisku „Orlik” i w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku odbył się II Turniej Sportowy „Mali Mistrzowie Na Start” klas I i II SP o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. W turnieju wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich z ełckich szkół podstawowych, realizujący ogólnopolski program Mały Mistrz. Turniej miał na celu promocję aktywności ruchowej wśród najmłodszych uczniów i rozwijanie pasji sportowych. Stworzył możliwość wymiany doświadczeń i zaprezentowania nabytych umiejętności ruchowych w czasie mijającego roku szkolnego. Konkurencje sportowe przeprowadzone były w formie gier i zabaw rzutnych, skocznych, bieżnych, zwinnościowych, orientacyjno-porządkowych. Każda konkurencja przysporzyła uczniom wiele pozytywnych emocji i radości. Wspaniała atmosfera rywalizacji sportowej z zachowaniem zasad fair play była możliwa dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu zawodników przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego. Nasz turniej uświetnił występ szkolnego zespołu taneczno-gimnastycznego: „Fair Play” pod kierunkiem Pani Katarzyny Klimach. Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności w bardzo ciekawym układzie tańca sportowego, wzbudzając ogólny aplauz.
Na zakończenie zmagań sportowych wszyscy uczestnicy otrzymali medale z tytułem „Mały Mistrz 2016”, a dekoracji zawodników dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych Pani Ewa Litman, Główny Specjalista Do Spraw Oświaty Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Ełku Pani Barbara Kott oraz Kierownik Filii W-MODN w Olecku Pan Zbigniew Bogdan. Szkoły otrzymały również puchary. Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Ełku, za co serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w organizację turnieju, a szczególnie uczennicom klas: VIa SP, VIc SP, IIM LO.

Organizatorki: Katarzyna Cholewińska, Katarzyna Klimach
Obsługa techniczna - Tomasz Kowalko, Grzegorz Orzeł
Obsługa księgowa projektu - Jadwiga Tafelska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3156770 Unikalnych wizyt