Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook29/03/2023 22:26:00 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Aktywna majówka w Ełku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W czwartkowe, słoneczne popołudnie tj. 12 maja po zajęciach szkolnych uczniowie klasy 1 a ze Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku postanowili aktywnie spędzić czas.
W trakcie aktywności ruchowej ujawniają się potencjalne możliwości dziecka związane ze sprawnością i wydolnością fizyczną oraz zdolnością przystosowania się. Dobrze zaplanowany czas wolny pozwala wyeliminować negatywne nawyki biernego stylu życia.
Postanowiliśmy połączyć naukę z ruchem na świeżym powietrzu. Po raz pierwszy wspólnie wysłuchaliśmy hejnał ełcki z wieży kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego.
Następnie udaliśmy się na skwer z fontannami chodnikowymi. Największą frajdę sprawiły nam
próby pokonania zmieniających wysokość słupów wodnych. Pięknie prezentuje się tu pomnik nimfy wodnej. Obejrzeliśmy też zegar słoneczny i tablice zodiakalne. Z tarasu widokowego dostrzegliśmy piękno promenady i malowniczego jeziora. Spacerując po centrum miasta zatrzymaliśmy się na pyszne lody. Atrakcją naszej majówki był plac zabaw usytuowany przy promenadzie. Zjeżdżaliśmy, wspinaliśmy, sprawnie poruszaliśmy się mostkiem z tunelem linowym. Taka konstrukcja w kształcie statku to świetna okazja na pobudzenie wyobraźni oraz ćwiczenie zręczności. Przyjemne zabawy i szaleństwa dostarczyły nam wiele radości. Kulturalnie i aktywnie spędzony czas wolny podczas majówki w Ełku to świetny odpoczynek po zajęciach szkolnych. Zrelaksowani i wypoczęci wróciliśmy do domu.

Opiekunowie: Grażyna Syrwid-Paszkowska, Paulina Rynkowska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2933997 Unikalnych wizyt