Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook08/06/2023 10:38:16 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Zimowisko 2016
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 25-29 stycznia 2016 r. w naszej szkole zorganizowane zostało zimowisko dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej. Dzieci uczestniczyły w wielu ciekawych zajęciach plastycznych, sportowych i integracyjnych. Odbył się także pokaz mody ze wspaniałymi nagrodami dla najlepszych modeli. Byliśmy także w kinie i w sali zabaw. Tydzień ferii minął bardzo szybko, nie było czasu na nudę. Wypoczynek zakończyliśmy zabawą karnawałową. Rodzice zadbali o piękne stroje a organizatorzy o nagrody dla najlepiej przebranych dzieci. Po raz kolejny okazało się, że w szkole można bezpiecznie i przyjemnie spędzić wolny czas.
Serdecznie dziękujemy Prezydentowi Miasta Ełku Panu Tomaszowi Andrukiewiczowi za dofinansowanie wypoczynku zimowego. Nie możemy zapomnieć o podziękowaniach dla nauczycieli, którzy w czasie swojego urlopu opiekowali się dziećmi i organizowali im wspaniałe zabawy. Dziękujemy również uczniom i uczennicom z klasy IIL liceum, którzy wspomagali nauczycieli w opiece nad dziećmi i zorganizowali zabawę karnawałową.

Organizator wypoczynku: Uczniowski Klub Sportowy „Maratończyk”

Dorota Karpińska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2962630 Unikalnych wizyt