Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 13:21:37 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Jest taki dzień, który znamy od kołyski... kolędowanie
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Tradycyjnie w ostatni dzień przed przerwą świąteczną w szkołach odbywają się klasowe wigilie i Jasełka. 22 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 w sali gimnastycznej uczniowie klas 0-3 uroczyście spędzili ten dzień na wspólnym kolędowaniu. Następnie w salach lekcyjnych odbyły się spotkania wigilijne. Dzieci dzieliły się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczne, aby później zasiąść do wigilijnych potraw. Niektórzy biesiadowali przy słodkim poczęstunku. Znalazły się też tradycyjne potrawy wigilijne: barszcz czerwony, krokiety z kapustą i grzybami, ryby, kompot wigilijny itp.
Uczniowie kl. I a wraz z rodzicami spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Kolejny, więc raz mogliśmy przeżywać historię Maryi i Józefa. Wspólne śpiewanie kolęd i poczęstunek stworzyły świąteczno-noworoczne klimaty. Wigilie klasowe to wspaniałe chwile, które na długo pozostaną w pamięci uczniów, rodziców oraz wychowawców. Po spotkaniu wszyscy rozeszli się w sympatycznej i świątecznej atmosferze na przerwę świąteczną. Dziękujemy rodzicom za udział w uroczystości.

Grażyna Syrwid-Paszkowska, wychowawcy klas 0-3
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2931885 Unikalnych wizyt