Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/09/2023 10:35:35 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wielkie i Otwarte Serca w naszej szkole
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W tych pięknych, przedświątecznych dniach uczniowie, ich rodzice, nauczyciele nie pozostali obojętni na potrzeby naszych uczniów oczekujących wsparcia. Wszyscy okazali wielkie serca i gotowość niesienia pomocy najbardziej potrzebującym z naszego szkolnego środowiska. Doceniamy fakt, że na szkolnym kiermaszu świątecznym z wielką radością były kupowane bożonarodzeniowe ozdoby wykonane przez naszych młodych artystów i wszechstronnie uzdolnionych nauczycieli. Okazało się, że oprócz codziennej pracy i nauki na terenie szkoły, jesteśmy chętni do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Wiemy, że postawa życzliwości wobec najbliższych jest szczególnie cenna właśnie teraz, przed Świętami Bożego Narodzenia. Wierzymy, że uczniom świąteczne paczki sprawią wiele radości i uśmiechu na twarzy. Dlatego raz jeszcze naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy wzięli udział w tej akcji DZIĘKUJEMY!. Za rok spotkamy się w tym samym miejscu, ponieważ jak powiedział Jan Paweł II : „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.
Pani Iwonie Jastrzębskiej i Pani Teresie Gorajewskiej – dziękujemy szczególnie za pięknie wykonane ozdoby świąteczne, które stanowiły atrakcję kiermaszu.

Organizatorzy: Dorota Karpińska, Katarzyna Klimach
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3002368 Unikalnych wizyt