Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/02/2024 06:30:22 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
PIŁKARSKA NIEDZIELA W KLASIE IV I V B !!!
Kronika

VB-ROCZNIK 2004

Porażką i remisem zakończyły się gry kontrolne podopiecznych Michała Rutkowskiego w Białymstoku. Przeciwnikami w niedzielne popołudnie były drużyny MOSP JAGIELLONII BIAŁYSTOK oraz BIEŁKARDU GRODNO. Kolejno 1-1 (Chrościelewski) i 0-4. Pierwszy remisowy wynik z lekkim wskazaniem na drużynę gospodarzy można uznać za sprawiedliwy, to porażka z drużyną z Białorusi jest jak najbardziej nieadekwatna do przebiegu gry. Brak skuteczności czyli kilka niewykorzystanych sytuacji stuprocentowych, słupek oraz dobre interwencję bramkarza Grodna, dodatkowo słaba organizacja w grze obronnej EŁCKIEJ drużyny sprawiły iż tym razem to Ełczanie muszą przyjąć porażkę z pokorą. W ramach przypomnienia pierwszy pojedynek z Biełkardem Grodno na turnieju w Białymstoku w sierpniu Roniarze wygrali 2-0.

Grali:
Dawidowski, Sobolewski, Filipowicz, Kacprzyk, Pietraszek, Pejcz, Dudek, Uściłowicz, Rzymski, PRZYBOROWSKI, BALCERZAK, PEJCZ, SZYMBOR, MAKAL, CHROŚCIELEWSKI, Karwowski, Kuczyński, Has.

Być Lepszym Każdego Dnia...

IV B - ROCZNIK 2005

Dwa bardzo pożyteczne sparingi rozegrała drużyna Marcina Ryszkiewicza w dniu wczorajszym w Białymstoku. Mecze rozgrywane były 2x 20 min po 7 zawodników. Obfitowały w ciekawe akcje i dużo walki. Oba spotkania Nasza drużyna przegrała:

Biełkard Grodno - Rona Ełk 5:2 (Luberecki x2)
Jagiellonia B-stok - Rona Ełk 5:4 (Krzyś x2, Zagórski x2)

Już za tydzień 12 wybranych zawodników będzie reprezentować Nasz klub na Międzynarodowym turnieju halowym w Kiedinai na Litwie.

"Być lepszym każdego dnia..."
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3068447 Unikalnych wizyt