Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/04/2024 01:06:37 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Hurrra! Sukces!
KronikaDnia 23 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Ełku odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 0-III. Pod hasłem: ,,Jesień w poezji dziecięcej oraz wybrane utwory Marii Konopnickiej”
Celem konkursu było kształtowanie umiejętności pięknej recytacji poezji dziecięcej, pogłębienie wiadomości na temat twórczości Marii Konopnickiej, wyrabianie wrażliwości do poszukiwania, odkrywania, obserwacji zjawisk zachodzących jesienią oraz wdrażanie edukacyjnych treści regionalnych.
Konkurs oceniany był w kategoriach wiekowych uczniów klas: ,, 0”, ,,I”, ,,II”, ,,III” i polegał na zaprezentowaniu jednego utworu z poezji dzieciecej o tematyce przyrodniczej ( jesiennej) lub z twórczości Marii Konopnickiej. . Szkołę reprezentowały uczennice z klasy II b i IIIa.
W kategorii klas ,, II” Gaja Jastrzębska zajęła II miejsce, natomiast w kategorii klas III Gaja Jastrzębska była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce.
Gratulujemy laureatkom!
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3095840 Unikalnych wizyt