Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook19/07/2024 17:51:58 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
"Mały Mistrz" w naszej szkole
wydarzenia sportowe

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W nowym roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klasy Ia Szkoły Podstawowej Sportowej Nr 6 w Ełku, przystąpili do ogólnopolskiego projektu „Mały Mistrz”. Jest to projekt innowacyjny, skierowany do dzieci z klas I-III szkół podstawowych, którego główną ideą jest propagowanie i upowszechnianie postaw sportowych, społecznych i zdrowotnych wśród najmłodszych. Nasi młodzi sportowcy na lekcjach wychowania fizycznego uczą się nowych umiejętności ruchowych i podnoszą swoją sprawność fizyczną. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie ćwiczą i podejmują nowe sportowe wyzwania, zdobywając odznaki określonych sprawności. Nauczyciele dbają, aby zajęcia ruchowe w ramach „Małego Mistrza” były prowadzone w sposób atrakcyjny, ku radości wszystkich dzieci i zgodny z nową podstawa programową.
W klasie Ia zajęcia w ramach „Małego Mistrza” prowadzone są przez Panią Katarzynę Klimach – nauczycielkę wychowania fizycznego, przy wsparciu wychowawczyni Pani Grażyny Syrwid-Paszkowskiej.
W klasie IIa zajęcia w ramach „Małego Mistrza” prowadzone są przez Panią Katarzynę Cholewińską – nauczycielkę wychowania fizycznego przy wsparciu wychowawczyni Pani Grażyny Sacharzewskiej.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Klimach
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3156786 Unikalnych wizyt