Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook19/07/2024 17:28:11 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Turniej o puchar Tuska
wydarzenia sportoweW dniu 14.09.2015. młode siatkarki stały się piłkarkami i reprezentowały barwy naszej szkoły w meczu piłki nożnej o puchar Tuska. Na orliku przy Zespole Szkół Samorządowych stawiły się dziewczyny z gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej, które po pełnym emocji i wrażeń meczu pokonały nasze zawodniczki i awansowały do dalszego etapu turnieju.
Tomasz Kowalko: Mimo przegranej jestem pozytywnie zaskoczony postawą naszych młodych dziewczyn, które pokazały, że są bardzo sprawne fizycznie i poza piłką siatkową potrafią super grać w piłkę nożną. Uczennice były bardzo zaangażowane zarówno podczas treningu jak i meczu. Gratuluje dobrej zabawy i postawy "fair play".
KADRA DZIEWCZYN: Borkowska Julia, Gałęska Teresa, Gutowska Maja, Iwiska Paulina, Lewandowska Julia, Lutyńska Gabriela, Łoboda Katarzyna, Niecikowska Karolina, Zakrzewska Wiktoria.

W turnieju o puchar Tuska brali także udział chłopcy, którzy swoje mecze rozegrali dzień później tj. 15.09.2015. Piłkarze o dalszy etap rozgrywek musieli również zmierzyć sie z uczniami z gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej. Sportowcy z naszej szkoły sprawili ogromną niespodziankę, wygrywając mecz 5:4 i uzyskali prawo do dalszej gry w turnieju.
Tomasz Kowalko: Muszę wspomnieć, że nasi uczniowie wygrali z piłkarzami z Nowej Wsi Ełckiej, którzy byli o rok starsi. Tym bardziej składam wielkie gratulacje i zachęcam zawodników do dalszej pracy nad doskonaleniem swoich umiejętności sportowych.
KARDA CHŁOPCÓW: Bugieda Kamil, Gosztkowski Michał, Kalinowski Kamil, Kalicki Aleksander, Moldenhower Dominik, Olchowski Gabriel, Rymarczyk Dawid, Sałek Kacper, Usiak Jakub.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3156749 Unikalnych wizyt