Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/11/2022 09:45:44 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wycieczka uczniów klas I do Białegostoku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię


Dnia 27 maja 2015r. uczniowie klas pierwszych pod opieką p. B. Staniszewskiej, p. H. Borowej i p. G. Sacharzewskiej byli na wycieczce w Białymstoku. Głównym jej celem było obejrzenie przedstawienia pt. „ Adonis ma gościa” w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Akcja spektaklu rozgrywa się w… klatce dla ptaków. Zamieszkuje ją pewna zadufana w sobie papuga, która nie tylko nic nie wie o otaczającym świecie, ale też zupełnie się nim nie interesuje. Sytuacja ulega zmianie, kiedy do jej spokojnego królestwa trafia niespodziewany gość – ptak, który o prawdziwym życiu wie wszystko…Ich spotkanie to zderzenie dwóch różnych charakterów i wizji świata, dlatego jest tak zabawne, ale i pouczające. Jak wytłumaczyć papudze, czym jest wolność? Ona nawet nie wie, że żyje w niewoli. Jak przekonać ją do ucieczki, skoro twierdzi, że jest jej dobrze? Jak się nie kłócić, nie wściekać, nie dąsać? I czy można się zaprzyjaźnić, gdy tak wiele nas różni?
To było niesamowite przeżycie. Niecodzienny był też bezpośredni kontakt aktorów z widzami, którzy mieli możliwość aktywnego uczestniczenia w spektaklu. Następnie, po posiłku w MacDonald’s, dzieci odwiedziły Jurajski Park Dinozaurów. Ta niezapomniana przygoda spotkania się oko w oko z wielkimi gadami połączona była z ciekawymi opowieściami przewodnika, a także z możliwością skorzystania z wielu atrakcji m.in. z Parku linowego. Po zakupie pamiątek, uczniowie wrócili z wycieczki szczęśliwi i pełni wrażeń.

B. Staniszewska, H. Borowa, G. Sacharzewska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2891412 Unikalnych wizyt