Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 13:48:34 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Origami to czarodziejski świat, w którym każdy odkryje dla siebie radość tworzenia
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Origami to czarodziejski świat, w którym każdy odkryje dla siebie radość tworzenia
(Zulal Ayture – Sheele)

W ramach Dni Otwartych Szkoły, dnia 25 kwietnia 2015r., odbyły się zajęcia plastyczne z orgiami dla najmłodszych i rodziców, które prowadziły: p. Beata Staniszewska i p. Katarzyna Pietruszewska. Zajęcia miały na celu rozwijać, kształtować, odkrywać talenty, zdolności i zainteresowania dzieci. Polegały na odpowiednim składaniu różnorodnych kompozycji płaskich z kolorowych kwadratów. Zastosowane ćwiczenia stworzyły atmosferę aktywności twórczej, dokładności i precyzji manualnej, rozwijały inicjatywę dziecka, zapewniały osiągnięcie sukcesu, motywowały do dalszej pracy a także uczyły dyscypliny. Prezentowane składanki cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców, sprawiły im radość i satysfakcję z wykonanej pracy.
Zachęcamy do dalszych zmagań z orgiami, ponieważ jest to ciekawa metoda wspierająca rozwój dziecka pobudzająca układ nerwowy, integrująca w czasie składania papieru pracę obu półkul mózgowych, doskonale rozwija koordynację wzrokowo- ruchową, pamięć, sprawność dłoni oraz logiczne myślenie. Dzięki temu dziecko odbiera wrażenia angażując wszystkie możliwe zmysły. Ta technika jest doskonałym sposobem miłego i pożytecznego spędzania czasu w rodzinie. Określa się ją jako metodę na sukces dziecka i dorosłego. Zachęcamy do jej stosowania w domu i życzymy wytrwałości oraz powodzenia.

Beata Staniszewska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2931924 Unikalnych wizyt