Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook07/12/2023 17:02:46 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wycieczka do drukarni
Kronika

Dnia 6 maja uczniowie klasy 1 c wybrali się na wycieczkę do drukarni „Anigraf”, gdzie zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie.
Przed rozpoczęciem zwiedzania musieliśmy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na hali produkcyjnej. Naszym przewodnikiem była pani Małgorzata Zawadzka, która w ciekawy sposób odkrywała przed nami tajniki powstawania ulotek, plakatów, książek, folderów, katalogów czy wizytówek. Kolejno poznaliśmy maszyny, które drukowały, składały, sklejały, pakowały. Pan maszynista załadował wcześniej wybrany rodzaj papieru i maszyna wystartowała z drukiem. Z ogromnym zainteresowaniem przyglądaliśmy się ogromnym maszynom. Byliśmy pod wrażeniem szybkości i dokładności ich pracy oraz umiejętności ludzi, którzy potrafią ich obsługiwać.
Pełni wrażeń i zadowoleni wróciliśmy do szkoły z bagażem nowej wiedzy i doświadczeń oraz upominkami w postaci notesików.

Helena Borowa
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3039145 Unikalnych wizyt