Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook06/12/2023 16:41:07 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Prezent dla najmłodszych
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię


Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia...
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia


Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy dzielimy się z innymi. W tym roku szkolnym uczniowie klas 6a i 6b Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku postanowili przygotować w prezencie dla swoich najmłodszych koleżanek i kolegów przedstawienie „Boże odwiedziny”. O wsparcie i opiekę poprosili panią Teresę G. Gorajewską. Próby odbywały się w wolnym czasie, po lekcjach i treningach, co wymagało od uczniów ogromnego zaangażowania.
18 grudnia 2014 roku na pierwszej godzinie lekcyjnej najmłodsi uczniowie szkoły mieli okazję obejrzeć efekty pracy swoich starszych koleżanek i kolegów i wspólnie z nimi zaśpiewać kolędy. Młodzi aktorzy, odtwarzający role współczesne i związane z narodzeniem Pana Jezusa, nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Miejmy nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją naszej szkoły zapoczątkowaną przez pierwszy rocznik uczniów klas sportowych.
W przedstawieniu wystąpili: Paulina Cholewińska, Zuzanna Kunda, Aleksandra Michniewicz, Agnieszka Radoń, Natalia Safiejko (klasa 6a), Tymon Gutowski, Kacper Śleszyński, Michał Herman, Piotr Murawski, Oskar Waszkiewicz, Nikodem Herbszt, Maksymilian Radziwonko, Jakub Lewandowski, Błażej Makar, Gabriel Rećko, Filip Ryszkiewicz, Maksymilian Smoliński. Dekoracje wykonały uczennice klasy IL liceum – Julia Andruszkiewicz i Natalia Pieńczykowska.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3038760 Unikalnych wizyt