Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook04/12/2022 12:38:30 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Coraz bliżej Święta…
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Już od początku miesiąca w Zespole Szkól Samorządowych przy ulicy Suwalskiej czuć świąteczną atmosferę. Chociaż 6 grudnia wypadł w tym roku w sobotę, Mikołaj nie zapomniał o nas i w poniedziałek zawitał do naszej szkoły wraz ze swoimi pomocnicami. Od samego rana mikołajkowy orszak, tworzony przez uczniów klasy IL Liceum Ogólnokształcącego, rozdawał wszystkim cukierki, czasem trzeba było oczywiście zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wiersz.
Na parterze i drugim piętrze budynku stanęły choinki. W tym roku jedna z nich ubrana została w ozdoby przygotowane przez dzieci z klasy 3a i 3b SPS 6 na zajęciach origami prowadzonych od września przez panią Teresę G. Gorajewską – nauczycielkę języka polskiego. Zachwyt wzbudziły nie tylko piękne, czerwone serca z życzeniami, co przede wszystkim bombki – kule wykonane z 6 elementów czy różnokolorowe „diamentowe” formacje. Rozświetloną niebieskimi lampkami choinkę można podziwiać na drugim piętrze przy pokoju nauczycielskim.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2894472 Unikalnych wizyt