Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook06/12/2023 14:29:53 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Podsumowanie Projektu „Razem do celu”
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerięW miesiącach XI-XII 2014 r. w 18 placówkach oświatowych prowadzonych przez miasto (7 przedszkoli, 7szkół podstawowych i 4 gimnazja) Urząd Miasta Ełku realizował projekt „Razem do celu”, który został opracowany w ramach rządowego programu „ Bezpieczna i przyjazna szkoła” (Uchwała nr 130/2014 Rady Ministrów z dnia 8 lipca 2014 w sprawie Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”).

Zadanie zostało zrealizowane we współpracy z Fundacją Rozwoju Chirurgii Laparoskopowej i Bariatrycznej w Ełku w okresie od 03.11.14 r.- 15.12.14r.
Inicjatywa miała na celu pokazanie społeczności do czego prowadzi zwiększona masa ciała, jak zapobiegać otyłości i jak łączyć odpowiednią, racjonalną dietę z aktywnością fizyczną.
W ramach kampanii odbyły się dwa dyżury lekarzy, dietetyka i psychologa oraz spotkania (18 spotkań- 7 w przedszkolach, 7 w szkołach podstawowych oraz 4 w gimnazjach) z dziećmi i ich rodzicami w trakcie, których uczestnicy edukowani byli w zakresie racjonalnego odżywiania i aktywności ruchowej.
Podsumowanie projektu odbylo się 4 grudnia w Zespole Szkól Samorządowych w Ełku. Spotkania ze specjalistami w tym dniu poprzedzone były występami dwóch grupa artystycznych: Fair Play pod kierunkiem pani Katarzyny Klimach oraz Tańczących Nutek pod kierunkiem pani Heleny Borowej. Uczniowie dowiedzieli się jakie produkty żywnościowe są zdrowe, jak postępować żeby żyć długo i szczęśliwie. Wszyscy uczniowie chętnie wzięli udział w konkursach i nikt nie miał problemów z prawidłowymi odpowiedziami. Zachętą były również drobne upominki zakupione w ramach projektu.
Cieszymy się, że naszą uroczystość uświetnili Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz, Z-ca Prezydenta Artur Urbański oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Stanisław Zalewski.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3038678 Unikalnych wizyt