Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 14:34:39 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
W Szkole Sportowej poczujesz się zdrowiej!!!
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W Zespole Szkół Samorządowych w Ełku rozpoczęła się kolejna kampania promująca zdrowy styl życia. Uczniowie klas 0-III Podstawowej Szkoły Sportowej nr 6 przygotowali spotkanie pod hasłem: ,,U nas każdy uczeń wie, co jest zdrowe a co nie”. W ramach tej akcji promowano walory zdrowego odżywiania się, czyli spożywania owoców, warzyw i przetworów mlecznych. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, poznały nowe zabawy ruchowe, czerpały radość z aktywności fizycznej. Uczniowie w zabawny i wesoły sposób przekazali, jak ważne są: zdrowe odżywianie, higiena, sport i przyjaźń . Spotkanie uświetniły występy przedszkolaków ze ,,Słonecznej Ósemki” oraz ,, Światełka”. Podsumowaniem spotkania była wspólna degustacja pysznych, przygotowanych przez uczestników spotkania, szaszłyków owocowo – -warzywnych.
Mamy nadzieję, że nasza akcja przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o codzienne spożywanie warzyw i owoców !!!

Jolanta Gutowska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2931991 Unikalnych wizyt