Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/03/2023 21:23:06 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Zakończyła się inwestycja przy Zespole Szkół Samorządowych w Ełku - budowa budynku gospodarczego
KronikaInwestycja realizowana była w ramach projektu „Zwiększenie wydajności energetycznej budynków edukacyjnych” dofinansowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Litwa-Polska.

Zasadniczym działaniem w projekcie było docieplenie budynków Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku oraz Szkoły Podstawowej w Alytusie. Projekt miał zakończyć się 31.03.2014 r., jednak dzięki zgodzie Wspólnego Komitetu Sterującego i Monitorującego Programu Litwa – Polska na wykorzystanie powstałych oszczędności, projekt jest realizowany do końca listopada 2014 r. Oszczędności wykorzystano na budowę budynku gospodarczo – garażowego wraz z budową dojść pieszych, dojazdów oraz parkingów przy Zespole Szkół Samorządowych.

Wcześniej w ramach projektu zostały zrealizowane również inne działania, m.in. konferencje i wizyty studyjne w obu miastach, których tematem przewodnim były technologie energooszczędne stosowane w gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej. W tych wydarzeniach uczestniczyli uczniowie i nauczyciele obu szkół, ok. 200 osób.

Wartość całkowita projektu wynosi ok. 2 340 000 zł, w tym wartość dofinansowania – 1 990 000 zł. Koszty Miasta Ełk w projekcie wynoszą 1 170 000 zł.

Projekt „Zwiększenie wydajności energetycznej budynków edukacyjnych” jest wdrażany w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Programu Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”, który ma na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju obszaru przygranicznego Litwy i Polski, poprzez podniesienie ekonomicznej, społecznej i terytorialnej spójności. Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932803 Unikalnych wizyt