Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/03/2023 21:31:10 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Spotkanie integracyjne klas pierwszych liceum i „Otrzęsiny”
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Ale się działo!

Jak co roku w pierwszych dniach nauki uczniowie klas pierwszych liceum wraz z wychowawcami i panią dyrektor Dorotą T. Karpińską wzięli udział w spotkaniu integracyjnym i „Otrzęsinach”. 5 września o 9 rano wszyscy spotkali się w Centrum Edukacji Ekologicznej przy ulicy Parkowej. Wymarzona, piękna pogoda sprzyjała nie tylko wzajemnemu poznawaniu się, ale także rozgrywkom między klasami, które przygotowali zwycięzcy z ubiegłego roku klasa 2A pod opieką wychowawczyni pani Katarzyny Zastockiej.
Na początku każda klasa miała zajęcia z wychowawcą, w czasie których uczniowie zapamiętywali swoje imiona, szukali osób o podobnych zainteresowaniach i dzielili się informacjami o sobie. Następnie odbyły się spotkania z przedstawicielką Policji na temat zagrożeń i odpowiedzialności nieletnich. I wreszcie wyczekiwane przez wszystkich „Otrzęsiny” (bo nie było przecież wiadomo, jakie konkurencje przygotowano). Rywalizacja była zażarta, ale zwyciężyła klasa 1M – gratulujemy! Okazało się, że lepiej poradzili sobie z biegiem w kółku czy skakaniem na skakance. Na pewno do zwycięstwa przyczynił się również wychowawca klasy pan Zygmunt Sikorski, który pokonał wychowawczynię klasy 1L panią Teresę G. Gorajewską w konkurencji picia mleka ze spodka.
Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za miło spędzone chwile.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932817 Unikalnych wizyt