Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/09/2023 08:39:58 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Rona rocznik 2003 i uczniowie IV b Szkoły Podstawowej Sportowej zostają Mistrzem Województwa w kategorii Orlik
KronikaRona rocznik 2003 i uczniowie IV b Szkoły Podstawowej Sportowej zostają Mistrzem Województwa w kategorii Orlik.Tytuł ten wywalczyła w Lidzbarku Warmińskim po wielkich emocjach. Zwycięstwo nie przyszło łatwo jednak zawodnicy Naszego klubu pokazali chart ducha i wielką chęć osiągnięcia tego sukcesu. Turniej finałowy rozegrano w sobotę w niesprzyjających warunkach w trakcie ulewnych opadów i w kałużach. Rona rozegrała trzy spotkania nie ponosząc żadnej porażki. Najbardziej dramatyczne spotkani Rony było te z Olimpią Elbląg gdzie wynik zmieniał się na korzyść jednych raz drugich. Za turniej należą się chłopakom WIELKIE BRAWA. BRAWO RONA !!!!
Oto wyniki:

Rona 03 Ełk 4:0 Polonia Lidzbark Warmiński
Rona 03 Ełk 2:1 Don Bosco Ostróda
Rona 03 Ełk 3:3 Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg 1:2 Don Bosco Ostróda
Olimpia Elbląg 3:0 Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński 1:6 Don Bosco Ostróda

Tabela:
1. Rona 03 Ełk
2. Don Bosco Ostróda
3. Olimpia Elbląg
4. Polonia Lidzbark Warmiński

W kategorii Orlików tytuł Mistrza Województwa wywalczyła drużyna Rona 03 Ełk. Wicemistrzem Województwa została drużyna Don Bosco Ostróda, a brązowe medale otrzymali piłkarze Olimpii Elbląg. Najlepszym bramkarzem został wybrany Oskar Chmilewski z Don Bosco Ostróda. Tytuł Króla strzelców zdobył Kacper Sezonienko również z Don Bosco Ostróda, a najlepszym piłkarzem turnieju w kategorii orlik wybrano Konrada Ławeckiego z Olimpii Elbląg.

Skład Mistrzów Województwa:
Cyprian Szuchnicki - Szymon Sobolewski, Kacper Sylwisty, Bartosz Pieńczykowski, Błażej Makar, Bartosz Michałowski, Błażej Makar, Mateusz Opacki, Adrian Dawidowski, Michał Mościcki, Dębek, Krzysztof Potoczny.

"W pierwszej kolejności chciałbym podziękować wszystkim chłopcom którzy
uczestniczyli w walce o mistrzostwo WMZPN rocznika 2003,a szczególnie
tym którym przyszło wystąpić w wielkim finale. Moje ciche marzenie spełniło się,dzięki Wam. Jeszcze raz udowodniliście że dzięki wspólnemu treningowi , zespołowej grze, zaufaniu,szacunku dla siebie samych i innych potrafiliście spełnić moje i na pewno swoje marzenia. Chciałbym również korzystając z okazji podziękować trenerom Rutkowskiemu i Ryszkiewiczowi, który zastąpił mnie w tak ważnym dla mnie i chłopców momencie. Nie możemy również zapomnieć że na nasz sukces pracowali i wspierali nas nauczyciele na czele z
Panią Dyrektor Szkoły Sportowej,wasi rodzice,Zarząd Klubu oraz nasi chłopcy z starszych i młodszych roczników. Mimo odniesionego sukcesu warto zapamiętać że czeka nas teraz jeszcze bardziej wytężona praca i zaangażowanie na treningach,oczywiście po zasłużonym odpoczynku"- podsumował trener Andrzej Zientarski.

Geleria zdjęć z turnieju
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3002079 Unikalnych wizyt