Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook06/12/2023 16:11:57 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
ŚNIEŻNE SZALEŃSTWO
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć

W dniu 25.02.2014 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego brali udział w wycieczce do Jeleniewa na stok narciarski. Stok należy do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Szelment” i znajduje się piętnaście kilometrów na północ od Suwałk. W latach międzywojennych góra ta służyła do startów szybowców.
Pogoda wyjątkowo nam dopisała i zachęcała wszystkich do „śnieżnego szaleństwa”. Wspaniały, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu połączyliśmy ze zdobyciem trudnej umiejętności jazdy na nartach. Po dopasowaniu nart, ruszyliśmy w stronę stoku, gdzie pod fachowym okiem nauczycieli wychowania-fizycznego uczniowie wykonywali ćwiczenia przygotowujące ich do bezpiecznych zjazdów. Większość uczestników w tym dniu przeżywała swoją pierwszą przygodę z nartami, ale nikt nie zrażał się upadkami. Były to wyjątkowe i emocjonujące chwile. Świetnie bawiliśmy się, zahartowaliśmy organizm, a przy tym nabraliśmy większej pewności siebie. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na obiad. Wszyscy pełni radości wróciliśmy do domów i umówiliśmy się na narty już za rok.

Organizator wycieczki: Katarzyna Klimach
Opiekunowie: Katarzyna Cholewińska, Jarosław Andrzejewski,
Grzegorz Orzeł, Tomasz Kowalko
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3038738 Unikalnych wizyt