Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 20:22:18 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Mikołajkowy Autobus Radia 5
Kronika
Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”
Carroll Lewis

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

Dzień 6 grudnia jest dla każdego z nas dniem wyjątkowym. To tego dnia wszyscy jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni, bo do każdego z nas przychodzi Mikołaj i przynosi nam prezenty. W naszej szkole jak co roku Mikołaj obdarował nas słodyczami.
Nasi uczniowie rozumieją , że miło jest otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych. Dlatego też uczniowie we współpracy z dyrektorem szkoły Panią Ewą Litman i prezesem Fundacji Ratujmy Życia Panem Michałem Okuniewskim po raz pierwszy włączyli się do akcji „Mikołajkowy Autobus Radia 5”.
W godzinach przedpołudniowych autobus przyjechał do szkoły, aby odebrać pięknie opakowane prezenty dla potrzebujących. W tym roku wspólnie zebrane dary zostały przekazane kolejny raz na rzecz podopiecznych Domu św. Faustyny oraz Rodzinnych Domów Dziecka Państwa Ćwieków i Górskich

Dziękujemy uczniom klas IA, IB, IC, IIB1, IIB2, IIC, IIID oraz 2a SP wraz z wychowawcą za wsparcie akcji i gratulujemy wspaniałej postawy, godnej naśladowania.

Szczególnie dziękujemy uczennicom klasy IIB2 Paulinie Dąbkowskiej, Kindze Kolendo, Monice Kulenko i Oli Prochorów oraz uczennicy klasy IIC Marcie Milewskiej za zaangażowanie podczas przygotowania i przekazania prezentów.

Katarzyna Cholewińska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932155 Unikalnych wizyt