Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/03/2023 22:38:30 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Obóz siatkarski
KronikaKliknij, aby zobaczyć zdjęcia

Ferie zimowe, choć znacznie krótsze od wakacji są czasem wyjątkowe. Po ostatnim dzwonku w szkole zaczyna się upragniona i długo oczekiwana przerwa od ciężkiej, intensywnej nauki. Każdy spędza ją tak, jak lubi najbardziej. Zależne jest to od wielu czynników, z których główny to przede wszystkim preferencje związane z wyborem aktywności. Dla jednych ferie są doskonałą okazją do „leniuchowania”, dla innych to czas doskonalenia swoich umiejętności sportowych oraz nabywania nowych, bo przecież nie od dziś wiadomo, że „trening czyni mistrza”.
Uczniowie klasy „IV” a” o profilu siatkarskim w dniach 28.01 – 1.02 uczestniczyli w obozie sportowym zorganizowanym w ośrodku wypoczynkowym „Knieja” w Rajgrodzie. Dla jego uczestników był to czas intensywnej pracy poprzez nabywanie nowych umiejętności sportowych i doskonalenie już posiadanych. Dzięki dwóm treningom dziennie, rano i wieczorem, dzieci miały możliwość pracy nad ulepszaniem i poprawą kondycji fizycznej.
Ciężka praca uczestników obozu była sowicie nagradzana. Wieczorami odbywały się zajęcia rekreacyjne podczas, których dzieci mogły odprężyć się i wypocząć przy grach i zabawach ruchowych. Na koniec pobytu zorganizowana została dyskoteka, na której świetnie bawili się wszyscy uczestnicy.
Warunki pobytu jakie zapewnił ośrodek wypoczynkowy „Knieja” były naprawdę rewelacyjne. Z pewnością zaspokoiłyby one oczekiwania nawet najbardziej wybrednych gości.
Ogromne podziękowania należą się władzom samorządowym miasta Ełku, gdyż obóz w całości sfinansowany był ze środków budżetu miasta Ełku. Dzięki temu dzieci nie poniosły żadnych kosztów finansowych związanych z pobytem.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932929 Unikalnych wizyt