Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/02/2024 22:49:30 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
„Noc z muzyką” w szkole
KronikaRadości nie było końca.
- Noc w szkole, to są niezapomniane wspomnienia – mówią uczniowie z kl. IIIa naszej szkoły.
- Chcemy zostać jeszcze na następną noc – wtórują im uczniowie z kl. IIIc SP nr 9 w Ełku.
Wszystkim się podobało. Było wiele okazji do wspólnej zabawy. Kl. IIIa zaprosiła na „Noc z muzyką” do naszej szkoły kl. IIIc ze SP nr 9 w Ełku wraz z wychowawczynią panią Dorotą Staniszewską.
Podczas „nocki” szkoła rozbrzmiewała muzyką. Były występy artystyczne, wspólne tańce, chwila relaksu podczas układania budowli z klocków oraz mecz towarzyski w mini hokeja.
Nie obyło się bez wspólnego muzykowania. Słuchaczy zachwyciła gra na bębnach afrykańskich w wykonaniu księdza Dariusza Konopki z Parafii Chrystusa Sługi w Ełku oraz ucznia z kl. IIIa Kuby Bukowskiego. Kuba zagrał również na cymbałach wileńskich. Były oklaski i bis. Nasi goście zaprezentowali ciekawy układ taneczny wykazując się niezwykłym talentem muzycznym.
Po występach był czas na naukę nowych kroków i figur tanecznych, których nauczyła pani Helena Borowa. Powodzeniem cieszyła się lekcja tańca nowoczesnego w wykonaniu licealistek Aleksandry Tafelskiej i Karoliny Sacharzewskiej. Wszyscy świetnie się bawili. Zacieśniły się kontakty koleżeńskie. Weselsi i bogatsi o dużą dawkę muzyki dzieci zasnęły z uśmiechami na twarzy. Tej nocy nawet sny były muzyczne.
G. Sacharzewska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3068665 Unikalnych wizyt