Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 21:09:56 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Szalone skarpetki z Polski
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię

'Beyond Borders: BUDDIES not bullies' to międzynarodowy projekt e-twinning stworzony przez nauczycielki języka angielskiego: Marlenę Milewską i Edytę Ostrowską. W projekcie bierze udział 16 nauczycieli i 267 uczniów z Polski, Turcji, Chorwacji, Francji, Italii, Tunezji i Ukrainy. Głównym celem uczestników 'Beyond Borders ....' jest zwalczanie bullying'u. Uczniowie i uczennice wraz ze swoimi nauczycielami inicjują akcje i zadania pokazujące, że na zło można odpowiadać dobrem.
Wzięliśmy udział w międzynarodowej akcji #BlueUp Together!, zachęcaliśmy do robienia dobrych uczynków w wydarzeniu 'Kindness is My Superpower', wysyłaliśmy wirtualne walentynki z pozytywnym przekazem do wszystkich łobuzów świata ....

21 marca 2021 włączamy się do międzynarodowego wyzwania 'Rock Your Socks!' z okazji World Down Syndrome Day. Wkładamy skarpetki 'nie do pary', kolorowe i szalone ..... i pokazujemy naszą solidarność z osobami z Zespołem Downa.

SZANUJEMY KAŻDEGO CZŁOWIEKA, NIEZALEŻNIE OD LICZBY CHROMOSOMÓW!

Na zdjęciach szalone skarpetki z Polski (Zespół Szkół Sportowych w Ełku), Francji (
Montaigne School), Chorwacji (Primary school Donja Dubrava), Turcji (Multi Program Anatolian High School-Kepsut-Balıkesir; Ali Kuşçu İmam Hatip Secondary School i Halit Fahri Ozansoy İlkokulu Keçiören/ANKARA).

Marlena Milewska.

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932225 Unikalnych wizyt