Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 19:58:16 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Egzamin maturalny w liceum ogólnokształcącym
Kronika

W dniach 03.03.2021 r. – 16.03.2021 r. uczniowie klas trzecich liceum mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w organizowanych na terenie szkoły próbnych egzaminach maturalnych.

Uczniowie uzupełniają arkusze przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Jest to ostatnia próba przed właściwą maturą, która pokaże uczniom, czy jeszcze dużo należy przypomnieć sobie lub nauczyć się.

Skorzystaliśmy z możliwości organizacji matury w szkole. Przygotowaliśmy sale oraz zadbaliśmy o właściwe warunki sanitarno-epidemiologiczne.

Z informacji uzyskanych od uczniów wiemy, że ta forma pisania próbnych egzaminów jest prze nich mile widziana. Są bardzo zadowoleni, iż mogli przyjść do szkoły, spotkać się z koleżankami i kolegami oraz nauczycielami.

Dziękuję nauczycielom pracującym w komisjach, sprawdzającym prace uczniów oraz pracownikom administracji i obsługi za zadbanie o bezpieczne warunki pracy.

Dorota Karpińska

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932123 Unikalnych wizyt