Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 19:49:27 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Walentynki w naszej szkole
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię

12 lutego 2021 r. Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Beaty Staniszewskiej i p. Iwony Grygo przygotował dzień walentynkowy. Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak również atmosferę walentynek, którą podgrzewała urocza, walentynkowa dekoracja. Uczniowie i nauczyciele, jak co roku spisali się na medal przebierając się na czerwono lub różowo. Przez cały tydzień działała poczta walentynkowa, która była rozdawana w piątek adresatom z poszczególnych klas. Połączona ona była z taneczno- muzycznymi dedykacjami. Chociaż w szkole są tylko uczniowie klas 1-3 oraz zerówki to liczba walentynek była rekordowo duża. Dodatkową atrakcją była specjalnie przygotowana fotobudka, z której wszyscy mogli skorzystać. Były też słodycze dla wszystkich uczniów. MSU wręczył słodkie, walentynkowe upominki także nauczycielom oraz pracownikom socjalnym szkoły.

Walentynkowy dzień upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i serdecznej, pełnej przyjaźni, romantycznej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

Opiekunowie MSU: B. Staniszewska, I. Grygo

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932108 Unikalnych wizyt