Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 20:36:40 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Hello! Can I help you?
Kronika

Metody aktywizujące to jeden ze sposobów na przełamanie w uczniach niechęci lub też strachu do mówienia w języku obcym. Stosując takie metody nauczyciel stwarza warunki, aby uczeń aktywnie komunikował się, współpracował i doskonalił swoje umiejętności w grupie rówieśników. To również świetna forma urozmaicenia zajęć, odnosząca się i wykorzystująca sytuacje i zdarzenia z codziennego życia. Zaletą metod aktywizujących jest także to, że gwarantują one dużą trwałość wiedzy zdobytej i utrwalonej w sposób aktywny.

Dnia 10 lutego uczniowie klas 2a i 2b wzięli udział w zabawie w sklep. Na lekcji wykorzystana została metoda symulacyjna. Odgrywając określone role uczniowie ćwiczyli nie tylko język angielski, ale także rozwijali swoje umiejętności społeczne, umiejętności rozwiązywania problemów, a także starali się osiągnąć wytyczony cel. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom, wszyscy chętnie odgrywali swoje role, pomagali sobie nawzajem i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w lekcji.

Nauczyciel języka angielskiego : Iwona Kacprzyk

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932179 Unikalnych wizyt